BLUNK laste loodusprogrammid - laste sünnipäev, perepidu või õppekäik

Toimumise aeg: 01.01.2021 - 31.12.2021
Vanus: 3-10
Hind: €70-175
Hind kujuneb osalejate arvule ja tellija vajadustele vastavalt.
Kohtade arv: 50

Asukoht

Harjumaa looduslikud paigad (N: RMK matkarajad)

Harjumaa

Ürituse kirjeldus

BLUNK loodusprogrammid on mõeldud lasterühmadele vanuses 3-10 eluaastat.

Loe täpsemalt loodusprogrammide (LOODUSLAPS ja LOODUSLAPS+) kohta meie kodulehelt: https://www.blunk.ee/loodusprogrammid.html

Tule metsa ja teeme üheskoos ühe ägeda ning hariva matka!

Metsas saab igaüks ennast hästi tunda olenemata aastaajast või ilmast. Meie pakutavad haridusliku sisuga programmid sobivad rikastama kõiki koosviibimisi, kuhu on oodatud lapsed. 

BLUNK laste loodusprogrammide juhendajad ootavad põnevusega meie ühiseid seiklusi looduses!Tegevuste kavandamisel ja korraldamisel valime teemad meid ümbritsevast keskkonnast. Suuname last läbi vestluse ja mängu ümbritsevat maailma märkama, uurima, kogema ning õpitu kohta järeldusi tegema. Pakume erinevaid arendavaid tegevusi: võrdlemist, modelleerimist, mõõtmist, loendamist ja arvutamist, vestlemist, kehalist liikumist, kunstilist ja muusikalist tegevust.

Loodusprogrammis osalemine annab lapsele võimaluse luua tugevam side meid ümbritseva elukeskkonnaga. Loodusprogrammi toel omandatu võimaldab lapsel tulevikus loodusainete keeruliste teemadega paremini toime tulla nii põhikoolis kui ka hilisemas elus.

Peame lastest lugu ja väärtustame üheskoos õppimist!

Tagasiside