BLUNK loodusring

Loodus Keemia ja füüsika Matemaatika
Toimumise aeg: 01.09.2021 - 30.06.2022
Vanus: 3-8
Hind: €7,50 / kord
Lapsevanem ei pea korratasu maksma, kui teavitab juhendajat osaleja puudumisest ette.
Kohtade arv ringis: 10

Asukoht

Pirita Kose lasteaed

Kose tee 58, 12012 Tallinn

Huviringi kirjeldus

BLUNK loodusringi on oodatud kõik särasilmsed 3-8 aastased loodushuvilised lapsed, kelle lasteaias meie huviringi kohtumised aset leiavad.


Lapse registreerimine toimub aadressil: https://forms.gle/tG2x5Wx4ba4g2Bxb9Kohtumised toimuvad õues (lasteaia hoovis või selle lähiümbruses) - otsime vahetut kontakti loodusega! 

Loodusringi tegevuste kavandamisel ja korraldamisel valime kohtumise teema lapse igapäevaelust ja meid ümbritsevast keskkonnast. Ringitöös suuname last läbi vestluse ja mängu ümbritsevat maailma märkama, uurima, kogema ning õpitu kohta järeldusi tegema. 

Pakume regulaarsetel kohtumistel erinevaid arendavaid tegevusi: võrdlemist, modelleerimist, mõõtmist, loendamist ja arvutamist, vestlemist, ettelugemist, kehalist liikumist, kunstilist ja muusikalist tegevust. 

​Ringitöös  osalemine ei asenda lasteaia õppetegevusi, kuid annab lapsele võimaluse luua tugevam side meid ümbritseva elukeskkonnaga. Ringitöös omandatu võimaldab lapsel tulevikus loodusainete keeruliste teemadega paremini toime tulla nii põhikoolis kui ka hilisemas elus. 

Loodusringi töös osalemine arendab laste teadmisi, oskusi ja väärtushinnanguid seoses meid ümbritseva loodusega. Uurime, kogeme ja teeme lastele arusaadavaid järeldusi meid ümbritseva maailma kohta. Nende küsimustest juhindudes viime läbi mängulisi tegevusi, mis sütitavad laste sisemist huvi looduses toimuva vastu.


BLUNK Education Eesti pere

Peame lastest lugu ja väärtustame üheskoos õppimist!

Tagasiside