Nutiklassi programmeerimisring (algajad)

Programmeerimine
Toimumise aeg: 10.01.2022 - 31.05.2022
Vanus: 7-13
Hind: €58 / kuu
Kohtade arv ringis: 10

Asukoht

Tartu

Pikk 47, Tartu, Eesti

Huviringi kirjeldus

TEE LAPSELE KINGITUS KOGU ELUKS! 

Huviringi kestvus: 2×45 minutit üks kord nädalas. 


Ringis osalemine ei eelda varasemat kokkupuudet arvutitega.  


Programmeerimisel areneb süsteemne ja loogiline mõtlemine, analüüsioskus, kriitiline mõtlemine, planeerimisoskus, süsteemne lähenemine probleemide lahendamisel, oskus seada eesmärke, tahe pingutada eesmärkide täitmise nimel, arvutikasutamise oskus, otsustamissuutlikus, koostööoskus, argumenteerimisoskus, tagasisidestamise oskus, eneseväljendusoskus, loovus jne. 

 

Programmeerimine õpetab lapsele mõtlemist, mida läheb vaja igas valdkonnas, ükskõik kelleks Teie laps soovib tulevikus saada.

 

Nutitelefonis mängude mängimise asemel õpivad lapsed Nutiklassis ISE arvutimänge looma. 

Selleks, et osata programmi kirjutada, ei pea olema geenius! 
Eduelamust tunnevad kõik lapsed, kes huviringist osa võtavad. :)
 

Nutiklassis omandavad lapsed lihtsalt, kiirelt, mänguliselt ja kaasahaaraval viisil programmeerimise põhimõtted, mida kasutatakse ka tekstipõhistes programmeerimiskeeltes. Lahendatakse ülesandeid, luuakse mänge, viktoriine, animatsioone.  

Tänan teid juba ette, kes te otsustate oma lapsele anda võimaluse õppida programmeerimist, mis tõstab lapse enesekindlust ja paneb tal silmad särama!

KÜLASTAGE NUTIKLASSI KODULEHTE JA TE VEENDUTE, ET LAPSED ON TÕESTI NUTIKAD NING SAAVAD PROGRAMMIDE KIRJUTAMISEGA SUUREPÄRASELT HAKKAMA!!!Tagasiside